Založit a rozběhnout respektující školu vycházející z principů sebeřízení, je náročné. Finančně, procesně i lidsky. Hodí se proto každá přiložená ruka.

Jak nás můžete podpořit?

🌀 FINANČNĚ

Rozběhnout školu stojí peníze. Jste v souladu s vizí a můžete přispět finančně? Víte o někom, komu by mohla naše vize dávat smysl a uvažoval by o sponzorství? Prosím, ozvěte se nám na skolaspirala@gmail.com. I malý příspěvek nás posouvá dál k vysněné škole. 

🌀 TÍM CO UMÍTE

S počtem zapojených lidí se násobí, co společně umíme a dokážeme. Jste zběhlí v některé z těchto oblastí?

Ozvěte se nám!

🌀 ÚČASTÍ NA BRIGÁDĚ

V nadcházejících měsících bude potřeba ve škole udělat spoustu manuální práce a každá ruka se bude hodit. Nechte nám na sebe email v odběru novinek a my vám dáme vědět termíny brigády na budově v Tutlekách.

🌀 MATERIÁLNĚ

Zařídit a vybavit školu stojí hodně peněz, které se dají ušetřit na vybavení a materiálu. Máte na půdě židličky a stoly vhodné k vybavení školy? Zachovalý koberec, který se k vám do interiéru nehodí? Počítač nebo jiné technologie, které fungují a rádi je škole věnujete? Z kvalitních dětských knížek, stavebnice nebo třeba výtvarných potřeb už vaše děti odrůstají?

Cokoliv, co je zachovalé, funkční a umíte si představit, že by škole mohlo posloužit, nás zajímá a budeme rádi, když nám dáte vědět na skolaspirala@gmail.com 

🌀 SDÍLENÍM

Čím více lidí bude o Spirále vědět, tím větší je šance, že se najde někdo, kdo školu podpoří finančně nebo do ní přihlásí své dítko. Dejte prosím vědět svým přátelům a známým a pomozte šířit povědomí o vznikající škole. Můžete poslat tuto stránku, sdílet Spirálu na Facebooku nebo pozvat své přátele, aby stránku sledovali. Můžete předat kontakt na skolaspirala@gmail.com